Mecz na szczycie!

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14.30 na boisku przy ul. Rzecznej zajmujący czwarte miejsce Trampkarze Starsi Szkoły Futbolu zmierzą się z wiceliderem rozgrywek I ligi, drużyną Błękitnych Wronki.

Stawka tego pojedynku jest niebagatelna, ponieważ w razie wygranej podopieczni trenerów Leszka Balcerka i Kamila Koleckiego zbliżą się do Błękitnych na dystans 1 punktu, co przy pozostałym jeszcze do rozegrania meczu z Unią Swarzędz (przy jego pozytywnym rozstrzygnięciu) wywindować może chłopaków nawet na pozycję lidera!

Aby tak się stało i drużyna Trampkarzy Starszych spędziła zimę w fotelu lidera, spełnić się muszą dwa, zależne tylko i wyłącznie od chłopaków warunki: po pierwsze, oba mecze trzeba wygrać. Po drugie, w tych spotkaniach trzeba strzelić łącznie o 3 gole więcej niż rywale.

Ideą Szkoły Futbolu zawsze będzie szkolenie, a nie stawianie na wynik. Jednak warto podkreślać sukcesy zespołu, który swoją ciężką pracę przekłada na boisko w każdym kolejnym spotkaniu. Czy ekipie trenera Leszka starczy sił i determinacji? Czy udźwigną presję?

Pierwszy akt tej walki jutro na Rzecznej, a drugi i ostatni w samo południe, w sobotę 23 listopada w Swarzędzu! Wspierajmy naszych Trampkarzy, serdecznie zapraszamy kibiców na oba pojedynki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *