Trenerzy

LESZEK BALCEREK – trener UEFA B z wieloletnim stażem. Zaczynał karierę jako zawodnik, obecnie jest wiodącym szkoleniowcem w Szkole Futbolu. Ekspert ze świetnym podejściem pedagogicznym i merytorycznym. Wyznaje maksymę, że wychowanie poprze sport jest najlepsza drogą kształtowania charakteru dziecka. Treningi z nim to czysta przyjemność!

4

MIKOŁAJ KŁODZIŃSKI – były sędzia piłkarski, bramkarz wielu klubów, a obecnie trener rocznika 2007/2008, legitymujący się licencją trenerską UEFA C. Wesoły i towarzyski, ale w czasie treningów potrafi podnieść głos, by pozytywnie motywować swoich podopiecznych. Prywatnie zapalony wędkarz, potrafiący spędzić wiele godzin nad wodą.

szwabig

MARCIN SZWABIG – doświadczony trener, wychowawca wielu roczników zdolnych piłkarzy. Legitymujący się licencją UEFA B, wymagający praktyk, który od swoich podopiecznych oczekuje zawsze maksimum zaangażowania w każdy element. Prywatnie dowcipniś i pasjonat biegów, w której to dyscyplinie odnosi coraz większe sukcesy. Ukończył wiele maratonów, w tym arcytrudne biegi przełajowe.

roman

ROMAN JANICKI – opiekun najmłodszych grup wiekowych. Trener z licencją UEFA B, ze świetnym podejściem do najmłodszych i pasją do pracy, którą zaraża innych. W Szkole Futbolu, z racji swojego wykształcenia, pełni także rolę fizjoterapeuty – postawił na nogi niejednego naszego zawodnika!

koło

KAMIL KOLECKI – absolwent poznańskiej AWF, wychowanek Akademii Piłkarskiej REMES Opalenica, zawodnik mający na swoim koncie występy w II lidze. Obecnie w Szkole Futbolu odpowiada za przygotowanie motoryczne zawodników, a z roli tej, jako trener personalny, wywiązuje się doskonale. Świetny, wesoły pedagog, potrafiący zmobilizować zawodników do maksymalnego wysiłku.