Trenerzy

LESZEK BALCEREK – trener UEFA B z wieloletnim stażem. Zaczynał karierę jako zawodnik, obecnie jest wiodącym szkoleniowcem w Szkole Futbolu. Ekspert ze świetnym podejściem pedagogicznym i merytorycznym. Wyznaje maksymę, że wychowanie poprze sport jest najlepsza drogą kształtowania charakteru dziecka. Prowadzi w Szkole Futbolu zajęcia z rocznikami 2005, 2006 oraz 2011. Treningi z nim to czysta przyjemność!

MIKOŁAJ KŁODZIŃSKI – były sędzia piłkarski, bramkarz wielu klubów, a obecnie trener rocznika 2007/2008, legitymujący się licencją trenerską UEFA C. Wesoły i towarzyski, ale w czasie treningów potrafi podnieść głos, by pozytywnie motywować swoich podopiecznych. Prywatnie zapalony wędkarz, potrafiący spędzić wiele godzin nad wodą.

MARCIN SZWABIG – doświadczony trener, wychowawca wielu roczników zdolnych piłkarzy. Legitymujący się licencją UEFA B, wymagający praktyk, który od swoich podopiecznych oczekuje zawsze maksimum zaangażowania w każdy element. Prywatnie dowcipniś i pasjonat biegów, w której to dyscyplinie odnosi coraz większe sukcesy. Ukończył wiele maratonów, w tym arcytrudne biegi przełajowe.

SZYMON NOWACZYK – trener z licencją UEFA C, prowadzący zajęcia z zespołem z roczników 2009/2010. Autor awansu zespołu do wyższej klasy rozgrywkowej, wymagający i pracowity. Zawsze w pełni zaangażowany, na każdym treningu daje z siebie wszystko.

koło

KAMIL KOLECKI – absolwent poznańskiej AWF, wychowanek Akademii Piłkarskiej REMES Opalenica, zawodnik mający na swoim koncie występy w II lidze. Legitymuje się licencją trenerską EUFA C. Obecnie w Szkole Futbolu odpowiada za przygotowanie motoryczne zawodników, a z roli tej, jako trener personalny, wywiązuje się doskonale. Prowadzi także zajęcia z rocznikami 2015/2016. Świetny, wesoły pedagog, potrafiący zmobilizować zawodników do maksymalnego wysiłku.