Treningi

Treningi w Szkole Futbolu to dokonały wybór z wielu względów. Poza niezaprzeczalnymi atutami prowadzenia zajęć na trawie naturalnej, młodzi piłkarze i piłkarki współpracują z doskonałe wykwalifikowaną kadrą szkoleniową.

Trenerzy Szkoły futbolu posiadają uprawienia potwierdzone przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej nadanymi licencjami UEFA B i C.

Cena za miesiąc zajęć to tylko 140 złotych. Zawiera ona minimum dwa treningi trwające od 60 do 90 minut (od kategorii Orlika – trzy), a także udział w rozgrywkach zewnętrznych – lidze WZPN oraz innych rozgrywkach. To bardzo ważne, by dziecko na tym etapie rozwoju nie tylko trenowało, ale też doskonaliło swoje umiejętności w rywalizacji z rówieśnikami – to nasz atut!

Lokalizacja boisk i hal sportowych blisko Państwa miejsca zamieszkania to kolejny plus zajęć w naszej Szkółce. Jak łatwo sobie wyobrazić, doskonale znają Państwo trudności związane z szeroko pojętą logistyką Waszych pociech. Jak często trzeba podróżować przez całe miasto, tracąc w korkach cenny czas. U nas nic takiego nie ma miejsca!

Szczególną troską otaczamy najmłodszych adeptów sztuki piłkarskiej. Pracujemy z dziećmi od 5 roku życia, szczególnie dbając o ich rozwój psychofizyczny i zdolności motoryczno – ruchowe.