Treningi

Treningi w Szkole Futbolu to dokonały wybór z wielu względów. Poza niezaprzeczalnymi atutami prowadzenia zajęć na trawie naturalnej, młodzi piłkarze i piłkarki współpracują z doskonałe wykwalifikowaną kadrą szkoleniową.

Cena za miesiąc zajęć to tylko 90 złotych. Zawiera ona dwa treningi trwające od 50 do 90 minut, a także udział w rozgrywkach zewnętrznych – lidze WZPN oraz Lidze Młodych Talentów. To bardzo ważne, by dziecko na tym etapie rozwoju nie tylko trenowało, ale też doskonaliło swoje umiejętności w rywalizacji z rówieśnikami – to nasz atut!

Wiodącym trenerem SF Luboń jest Leszek Balcerek. Jego przygoda z piłką nożną trwa od wielu lat, a zaczynał ją jako młodzieniec w poznańskiej Olimpii. Od tego czasu zebrał wiele cennych doświadczeń, a ciągłe doskonalenie warsztatu pozwala mu nie tylko na przygotowywanie ciekawych zajęć, ale też na urozmaicanie ich o wiele niespotykanych gdzie indziej elementów.

Lokalizacja boiska i hal sportowych blisko Państwa miejsca zamieszkania to kolejny plus zajęć w naszej Szkółce. Jak łatwo sobie wyobrazić, doskonale znają Państwo trudności związane z szeroko pojętą logistyką Waszych pociech. Jak często trzeba podróżować przez całe miasto, tracąc w korkach cenny czas. U nas nic takiego nie ma miejsca!

Szczególną troską otaczamy najmłodszych adeptów sztuki piłkarskiej. Zajęcia w grupie BAMBINI (przedszkolaki) prowadzi Dawid Niedzwiecki. Ten doświadczony trener najbardziej chwali sobie pracę właśnie z tą grupą wiekową, ceniąc pasję, zaangażowanie i radość swoich podopiecznych. Właśnie dla nich dysponujemy odpowiednim sprzętem sportowym, który umożliwia urozmaicone, zindywidualizowane i doskonale zaplanowane treningi podnoszące sprawność ogólną, motoryczną i oczywiście doskonalące elementy piłkarskie.