Nasze grupy

Przedszkolaki – 2009 i młodsi

Trener Dawid Niedzwiecki dba, by poprzez dobrą zabawę rozwijali się motorycznie i ruchowo, a przy tym poznawali podstawy gry w piłkę nożną. Już niedługo występować będą w rozgrywkach i liczymy, że uśmiech zawsze będzie gościł na ich ustach. Specjalnie dla nich posiadamy lekkie piłki i mini – bramki – dzięki temu mogą w optymalnych warunkach uczyć się piłkarskiego rzemiosła.
Czytaj więcej

Orliki E2 – 2007/2008

Drużyna dowodzona przez trenera Mikołaja Kłodzińskiego. Choć dopiero zbierają doświadczenie, już dziś śmiało można powiedzieć, że mają spory potencjał. Liczymy na to, że nadal będą się rozwijać i nie spoczną na laurach. Dokładamy wszelkich starań, by rozwijali swoje umiejętności i wciąż je doskonalili.
Czytaj więcej

Orliki E1- rocznik 2006

Nasze nadzieje, które szybko zdobywają doświadczenie w rozgrywkach zewnętrznych. Dobra organizacja gry, wykonywanie zadań na poszczególnych pozycjach i zaangażowanie – tego właśnie wymaga trener Leszek Balcerek. Na razie zarówno w lidze, jak i innych rozgrywkach sprawują się doskonale, a na treningach dają z siebie wszystko.
Czytaj więcej

Młodziki Starsze – rocznik 2005

Zespół prowadzony przez trenera Leszka Balcerka. Nasza sztandarowa drużyna, osiągająca doskonałe wyniki zarówno w lidze WZPN, jak i turniejach. Nie ukrywamy, że liczymy na wiele ze strony tej drużyny. Jako nasz sztandarowy zespół muszą dawać przykład i pokazywać młodszym, z jakim zaangażowaniem należy pracować nad doskonaleniem swoich umiejętności.
Czytaj więcej