Kajakowe zakończenie sezonu za nami!

Inaczej niż zwykle, ale także na sportowo, po bardzo udanym sezonie celebrował zespół Młodzików, czyli ekipa złożona z zawodników urodzonych w latach 2007/2008. Trzydniowy wyjazd był swoistą nagrodą za awans do I ligi, ale też wspaniała przygodą i zachętą do dalszej ciężkiej pracy.

Nie od dziś wiadomo, że w Szkole Futbolu dbamy o naszych podopiecznych, jak możemy. Staramy się, by żyli nie tylko piłką nożną (choć oczywiście aspekt szkoleniowy, a nie wyniki, są bardzo ważne), ale też w miarę możliwości rozwijali inne, przydatne w życiu umiejętności i kompetencje. Wyjazd do Rożnowic był więc znakomitą nauką samodzielności, odwagi i obcowania z przyrodą, a drużyna, jak zwykle zresztą, stanęła na wysokości zadania.

Poza zabawami w wodzie, wieczornymi podchodami i ogniskiem była też okazja do oficjalnego podziękowania za zakończony sezon, wręczenia zawodnikom okolicznościowych statuetek i krótkiego podsumowania tegorocznych zmagań. Było o czym rozmawiać, bo jak zauważył trener Mikołaj, drużyna osiągnęła znakomity wynik, jakim jest zajęcie II miejsca w II lidze, dającego awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w tym roczniku. To nie tylko powód do dumy, ale także zachęta do ciężkiej pracy i stałego podnoszenia umiejętności.

Drużyna także odwdzięczyła się trenerowi za jego trud, a prezent – wędka- na pewno nie raz będzie w użyciu. W miłej atmosferze wszyscy – także Rodzice – spędzili czas, a wyzwanie, jakim był spływ kajakowy, na pewno zostanie na długo zapamiętane – zapierające dech w piersiach widoki, wspaniała przyroda widziana z perspektywy rzeki oraz przeszkody, których pokonywanie wymagało pomysłowości i współpracy sprawiły, że wszyscy z satysfakcją zasiedli prze wieczornym ognisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *