Debiut Orlików na Dojazdowej w meczu z Wartą Poznań

Swój inauguracyjny pojedynek w I lidze mają za sobą Orliki, trenujące pod okiem Dawida Niedzwieckiego. W samo południe na boisku przy ulicy Dojazdowej Szkoła Futbolu zmierzyła się z zespołem Warty Poznań. Nasz zespół czekają jednak same wymagające spotkania, dlatego do tego meczu podopieczni Trenera Dawida podeszli bez respektu dla rywala, co bardzo szybko zaowocowało golem Pawła Owczarczaka.

Niestety, nawet prowadzenie Szkoły Futbolu nie wprowadziło nerwowości w szeregi zawodników Warty. Gra toczyła się głównie w środku pola, ale to goście częściej dochodzili do sytuacji strzeleckich i część z nich wykorzystali. Dało znać o sobie lepsze wyszkolenie techniczne i parametry fizyczne „Zielonych”, którzy wraz z upływem kolejnych minut coraz bardziej dominowali na boisku. Widać było, że w końcówce zespołowi Szkoły Futbolu zabrakło nieco sił, co bezlitośnie wykorzystali przyjezdni, aplikując naszym Orlikom 5 goli w ciągu ostatnich 12 minut pojedynku.

Pomimo wysokiej porażki (mecz zakończył się rezultatem 1:9), trener Dawid z uznaniem wypowiadał się zarówno o zaangażowaniu, jak i ciężkiej pracy, wykonywanej przez zespół na treningach. Właśnie dlatego w opinii trenera i licznie zgromadzonej publiczności drużyna zasłużyła na brawa, jakie oczywiście otrzymała.  Nie spuszczamy głów i dalej ciężko trenujemy!

W tym miejscu, w imieniu zawodniczek i zawodników, bardzo dziękujemy sponsorowi, Bistro Zielona Krowa, za ufundowanie fenomenalnych strojów, w których zagrał nasz zespół. Liczymy, że nieraz jeszcze będziemy w nich fetowali sukcesy!

W galerii wykorzystano fotografie autorstwa p. Grzegorza Lesiuka. Źródło: domena publiczna