Podsumowanie zebrania z Rodzicami – Juniorzy Młodsi

Bardzo dziękujemy Państwu za obecność na zebraniu, na którym trenerzy przedstawili kilka bardzo istotnych kwestii związanych z organizacją treningów i zespołu w nadchodzącym półroczu.

  1. Zajęcia odbywać się będą do końca sierpnia w poniedziałki, środy i piątki, choć lepszym dniem, ze względu na organizację zajęć, byłby czwartek. Będziemy pracowali nad możliwością zamiany tego dnia, aby mogli Państwo zaplanować inne zajęcia pozalekcyjne chłopców.
  2. Trenerzy doskonale zdają sobie sprawę ze zmiany szkoły przez większość chłopców i konieczność dopasowania zajęć do planu lekcji. Będziemy czekać na plany lekcji chłopców i wtedy podejmiemy decyzje co do godzin treningów, choć preferowana ze względu na dostępność boiska godzina to 17.00.
  3. Prosimy o informację sms do trenera Mikołaja o brakach w sprzęcie treningowym – jeśli informacja dotrze do piątku, uda się uzupełnić braki przed obozem.
  4. Wyjazd do Racotu: planujemy zbiórkę na miejscu o godzinie 15.00 – pozwoli to na przeprowadzenie treningu na boisku. Zapisy i wpłaty do piątku i trenera Mikołaja.
  5. Lista rzeczy niezbędnych na obóz pojawi się najpóźniej w poniedziałek.

Awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Wielkopolsce to także niestety znaczny wzrost kosztów dla klubu, zarówno jeśli chodzi o organizację meczów, jak i organizację wyjazdów. W związku z powyższym od miesiąca sierpnia jesteśmy zmuszeni wprowadzić podwyżkę składki członkowskiej do poziomu równego uiszczanemu przez rodziców chłopców z rocznika 2005, czyli 180 złotych. Zdajemy sobie sprawę, że to niemała kwota, ale do końca roku nie ma już żadnych możliwości pozyskania zewnętrznego finansowania, poza pomocą sponsorów.

Sam koszt ekwiwalentów sędziowskich to 410 złotych (zamiast 90) – nasze mecze sędziować będzie trójka arbitrów. Ponadto wzrósł koszt obsługi meczu (opieka medyczna, gospodarz obiektu). Ze względów wizerunkowych i logistycznych na trzy najdalsze wyjazdy (Czarnków, Wągrowiec, Gniezno) udamy się busem, który opłaci klub.

Po naradzie z zespołem podjęta została decyzja, że chcieliby nowy komplet strojów (nasz niezastąpiony sponsor po raz kolejny zadeklarował chęć wsparcia chłopców). Do rozważenia jest zakup ortalionów oraz innych drobnych gadżetów (bidony, nosidełka itp.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *