Wielki sukces Orlików E2! Grupa mistrzowska o krok!

Wielki sukces zawodników trenera Leszka Balcerka!!!

Drużyna Orlika E2 dopięło swego i po fantastycznym, emocjonującym i pełnym zwrotów akcji pojedynku pokonała Lipno Stęszew 5-3. Tym samym nasi chłopcy zapewnili sobie pierwsze miejsce w lidze. Początek spotkania okazał się wymarzony dla przeciwników – szybko strzelone dwie bramki, które nakręciły zespół ze Stęszewa. W tym okresie rywale dominowali, a nasz zespół z trudem podnosił się z kolan. W miarę upływu czasu to jednak nasza drużyna zaczęła dochodzić do głosu, a bramki zaczął strzelać niezawodny Mikołaj Konik, który jak zawsze dawał drużynie nieprawdopodobną wręcz jakość. Do przerwy, po wielkim wysiłku i harówce ekipy, wynik brzmiał 3-2 dla Szkoły Futbolu. Po przerwie oglądaliśmy na boisku dużo walki, a zespół ze Stęszewa za wszelką cenę chciał doprowadzić do remisu. W konsekwencji po fatalnym błędzie naszego bramkarza mamy remis 3-3! Każdemu przytrafiają się pomyłki i z dumą patrzyliśmy na nasz zespół, który wciąż walczył, nie dając sobie podciąć skrzydeł. Wielkie emocje czekały nas do końca meczu. W końcówce błąd popełnia bramkarz gospodarzy , który zagrał piłkę wprost pod nogi Oliwii a ta bez namysłu z pierwszej piłki kieruje ją do siatki. Wielkie gratulacje za zimną krew! W ostatnich minutach dał o sobie znać nieprzeciętny talent Mikiego , który ustalił wynik na 5-3.

Trzeba przyznać, że rywal wysoko postawił nam poprzeczkę. Było widać po meczu u naszych chłopców ogromne zmęczenie. Wielkie brawa dla całego zespołu za walkę i realizację założeń taktycznych. Jest to wielki sukces naszego zespołu jak na debiut w rozgrywkach WZPN. Teraz czekają nas baraże , które wyłonią 8 najlepszych zespołów. Liczymy na awans i grę na wiosnę w grupie mistrzowskiej.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców , którzy w trudnych chwilach wspierali swoich piłkarzy i gorąco i dopingowali.
Bramki strzelali : Mikołaj Konik 4 , Oliwia Owczarczak 1