Konkluzje po zebraniu z rodzicami – rocznik 2013

Szanowni Państwo, dziękuję za poświęcony czas i przedstawiam konkluzje po spotkaniu z Rodzicami.

Kwestia obozu letniego: czały czas zastanawimy się, czy jest to już odpowiedni czas na wyjazd. W związku z tym proponujemy wyjazdy na dwudniowe „zgrupowanie” do Racotu, pierwsze w terminie 18-20 lutego 2022. Nocleg w szkole na rozkładanych łóżkach, zapewniamy pełne wyżywnienie (śniadanie, obiad, kolacja) napoje oraz treningi (jeden w piątek, dwa w sobotę oraz jeden w niedzielę). Do naszej dyspozycji będzie hala sportowa i boisko Orlik. Koszt: 200 złotych. Deklaracje udziału dzieci proszę przekazywac do trenera Mikołaja do dnia 8 lutego (na treningu). Jeśli wyjazd się uda, powtórzymy go w maju i wtedy podejmiemy decyzję co do ewentualnej organizacji obozu letniego.

Kwestia sprzętu: zamawiamy go na bieżaco, staramy się, by był jak najszybciej. Niestety, często czegoś teraz brakuje – w magazynach bądź coś wykonane jest nieprawidłowo i musimy sprzęt zwracać. Zakupiliśmy większą ilośc getr i spodenek, reszta niestety musi być robiona (nadruki itp.) na bieżaco.

Kwestia treningów: od połowy marca chcemy wrócić do stałego podziału na dwie grupy. Pozostaniemy przy wtorku i czwartku. Jeden trening odbywać się będzie na boisku LOSiR, drugi na boisku przy ul. Dojazdowej. Czas trwania zajęć od 75 do 90 minut, zależnie od dostepności boisk i pory (tak, by zajęcia nie kończyły się później niż o 20.30). Zdajemy sobie sprawę z wieku chłopców i dostosujemy grafik. Do końca czerwca palnujemy po dwa treningi w tygodniu + mecz lub sparing. Organizacja trzeciej jednostki treningowej na stałe zasadna jest od sierpnia, zależnie od planu szkolenia i możliwości dostępu do boisk.

Kwestia rozgrywek ligowych: zmodyfikowaliśmy plan i zdecydowaliśmy się zgłosić zespół do rozgrywek ligowych WZPN w kategorii Orlik E2 (rocznik 2012). Będziemy w związku z tym rozgrywali mecze co drugi tydzień, w formiacie 6 zawodników w polu + bramkarz. Zajęcia ukierunkowane na doskonalenie tej formy były w planie, więc jest to dla nas na dzien dzisiejszy najlepsze rozwiązanie. W związku z tym proszę o przygotowanie się, że będę chciał korzystać z większości zawodników w raz na dwa tygodnie, zarówno w soboty, jak i w niedziele.

Bluzy: istnieje możliwość zamówienia czerwonych bluz z kapturem (takich, jak mają chłopcy) w rozmiarach dla dorosłych. Koszt to 90 złotych. Zamówienia składac można u trenera Mikołaja.

Na inne pytania odpowie trener Mikołaj: 695-609-366

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *