Plan przygotowań Trampkarzy – propozycje

Drodzy Rodzice, po bardzo udanym obozie w Nowej Rudzie (pomimo wirusa, który rzucił się na naszych chłopców – z różnym skutkiem), pora zaplanować dalsze działania. Poniżej propozycja udziału w dwóch wydarzeniach, które na pewno pozwolą chłopcom na poczynienie dalszych postępów i dobrego przygotowania do sezonu.

Najpierw proponujemy weekendowy wyjazd na mini – zgrupowanie do Racotu, w dniach 18-20 lutego. Planowany wyjazd w piątek o godzinie 16.30, powrót do Lubonia w niedzielę około 16.00.

Obiekty w Racocie

W planie: piątkowy trening na hali, rozegranie sparingu w sobotę z zespołem PKS Racot oraz niedzielny trening na boisku trawiastym. Zapewnione będzie wyżywienie (śniadania i kolacje we własnym zakresie, obiad w sobotę i niedzielę). Nocleg w szkole podstawowej w Racocie. Koszt udziału: 200 złotych od zawodnika.

W dniach 11-13 marca planujemy, wzorem roku ubiegłego, udział w turnieju na boiskach otwartych w Licheniu. Bardzo pozytywnie oceniamy zeszłoroczny turniej i liczymy, że o w tym roku będziemy mieli możliwość rozegrania cennych sparingów tuż przed rozpoczęciem rozgrywek.

Obiekty w Licheniu

W ramach turnieju chłopcy będą mieli zapewnione dwa noclegi w hotelu, udział w turnieju, napoje, pełne wyżywienie oraz wstęp na basen i salę gier w hotelu. Koszt udziału: 400 złotych od zawodnika.

Liczymy na liczny udział chłopców. Klub ze swojej strony postara się uzyskać środki od sponsora na pokrycie choć części kosztów udziału w turnieju w Licheniu. Gdyby była możliwość wsparcia przez inne podmioty, proszę o informację.

Informuję, że istnieje jeszcze możliwość zamówienia bluz klubowych w cenie 90 złotych. Proszę o informację do trenera Mikołaja o chęci zamówienia.

Osoby, które już odebrały bluzy, bardzo prosimy o dokonanie przelewu kwoty 90 złotych na rachunek bankowy: 53 1160 2202 0000 0002 9679 4145.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *