Treningi zespołu Żaków w okresie świateczno – noworocznym

Drodzy Rodzice, ze względu na zbliżające się wielkimi krokami Święta podajemy garść najwazniejszych informacji:

Treningi odbywają się w Szkole Futbolu do dnia 22 grudnia, a zatem grupa Żaków w ostatnich zajęciach uczestniczy we wtorek, w jednej grupie pod balonem LOSiR w godzinach 18.30 – 20.00. Tego dnia nie mamy możliwości skorzystania z sali gimnastycznej, ze względu na wprowadzoną naukę zdalną.

Zajęcia wznawiamy w dniu 4 stycznia (wtorek) także w jednej grupie pod balonem LOSiR w godzinach 18.30 – 20.00. Zajęcia czwartkowe nie odbędą się, ponieważ jest to dzień ustawowo wolny od pracy.

Treningi w tygodniu od dnia 10 stycznia do dnia 16 stycznia odbywają się normalnie, planuję rozegranie sparingu w niedzielę 16 stycznia w godzinach dopołudniowych.

Treningi w pierwszym tygodniu ferii (od dnia 17 do 23 stycznia) nie odbywają się, z powodu mojego wyjazdu na obóz z zespołem rocznika 2007. Zostaną odrobione w kolejnych tygodniach.

Zajęcia w drugim tygodniu ferii odbywają się normalnie według planu.

Planowany jest udział zespołu w turnieju halowym w Suchym Lesie w niedzielę 30 stycznia oraz w Mosinie w sobotę 19 lutego. O kolejnych takich aktywnościach informacje będą podawane na bieżaco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *