Opłaty członkowskie za miesiąc kwiecień

Drodzy Rodzice i Przyjaciele!

                Podobnie jak wiele innych podmiotów, również Szkoła Futbolu znalazła się, na skutek epidemii koronawirusa, w niezwykle trudnej sytuacji. Niestety, jak doskonale zdajecie sobie sprawę, utrzymujemy się w zdecydowanej większości z Waszych składek członkowskich i wsparcia, jakiego udzielają nam nasi Partnerzy – lokalni przedsiębiorcy.

                Wiele razy daliście dowody tego, że jesteśmy jedną, wspaniałą drużyną. W tym trudnym dla nas wszystkich okresie musimy po raz kolejny zwrócić się do Was o wsparcie. Największym kapitałem zawsze są ludzie i podobnie jest w przypadku Szkoły Futbolu. Nasi trenerzy robią, co mogą, często poświęcając swój prywatny czas swoim podopiecznym. Teraz także nie próżnują – przygotowują plany treningowe, konspekty zajęć i mają sporo czasu na analizy – czasu, którego zawsze tak im brakowało.

                Chcąc utrzymać swoje miejsca pracy, wszyscy nasi wspaniali trenerzy zgodzili się na obniżkę swoich wynagrodzeń o 50%. Pokazali, jak wielkie jest ich przywiązanie do barw naszego klubu i tych cudownych dzieciaków, z którymi pracują. Jak jednak doskonale wiecie, pozostają jeszcze inne koszty stałe funkcjonowania szkółki, które musimy na bieżąco pokrywać, takie jak zobowiązania publicznoprawne (podatki, ZUS) oraz inne opłaty i usługi zewnętrzne, za które, będą społecznie odpowiedzialni, chcemy terminowo zapłacić.

                Większość klubów i akademii prosi Rodziców, by w miesiącu kwietniu uiścili pełne składki. My prosimy Państwa o wpłatę 50 złotych opłaty członkowskiej za miesiąc kwiecień.

                Wierzymy, że uda nam się wrócić do zajęć pod koniec kwietnia. Nie możemy doczekać się tego momentu i liczymy, że spotkamy się w komplecie, by wspólnie kontynuować naszą wielką, piłkarską przygodę.

                                                                                                                                              Zarząd SF Luboń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *