Opłaty członkowskie za miesiąc marzec

Drodzy Rodzice,

Od niemal pięciu lat gramy w jednej drużynie. Nasza wielka piłkarska rodzina z biegiem czasu się coraz bardziej rozrasta, co jest dla nas powodem do dumy i motywacją do jeszcze cięższej pracy na rzecz naszych wspaniałych podopiecznych. Razem wygraliśmy już niejeden trudny mecz, z wielu porażek wyciągnęliśmy wnioski i stawaliśmy się przez to, a właściwie dzięki temu, jeszcze lepsi.

Dziś, stojąc w obliczu wydarzeń dotąd niespotykanych, chcemy i musimy prosić Was o pomoc i zrozumienie. Tak, dokładnie tak – nieraz to Wy zgłaszaliście do nas, trenerów, swoje wątpliwości, problemy czy sprawy, a każdy z noszących na piersi herb Szkoły Futbolu trenerów robił co mógł, by sprostać oczekiwaniom.

Prosimy Was, drodzy Rodzice, o wypełnienie umowy, zawartej przez Was z naszą szkółką. Wiemy, że w miesiącu marcu odbyło się jedynie 19,88 % zaplanowanych zajęć i aktywności. Niemniej jednak prosimy o wpłatę całej, wynikającej z zawartej umowy kwoty. Wiemy, że Wy także nierzadko jesteście w trudnej sytuacji, przez wszystkie zawirowania i kłopoty, związane z tą straszną epidemią, jaka dotyka nasz kraj i niemal cały świat.

Szkoła Futbolu to jednak nie tylko treningi, szkolenie i mecze. To niestety nie tylko radość dzieci, wielkie emocje i sukcesy, z których nierzadko cieszymy się tak samo jak nasi mali (lub też, nie ma co ukrywać – duzi) podopieczni. Drugą stroną naszej działalności są normalne zobowiązania, jakie każdy podmiot musi wypełniać: pensje, umowy, podatki…

Nieszczęśliwa epidemia dotknęła nas wszystkich w sytuacji, gdy musieliśmy już ponieść wiele wydatków, zaplanowanych na ten okres: wpisowe do rozgrywek, ryczałt za ekwiwalenty sędziowskie, normalne opłaty za najem hal sportowych i hal pneumatycznych. Musimy także zapłacić, a jakże, składki ZUS i podatki. Gdybyśmy tylko mogli, na pewno, mając na względzie wspaniałą pogodę, prowadzilibyśmy zajęcia z uśmiechem i radością – zarówno naszą, jak i naszych zawodników i zawodniczek.

W zależności od rozwoju sytuacji nie możemy wykluczyć żadnego scenariusza, ale zapewniamy, że zrobimy wszystko, by stracone zajęcia odrobić. Bo przecież naszym celem, jako trenerów, jest podnoszenie umiejętności naszych piłkarzy. Z niecierpliwością czekamy na możliwość wznowienia treningów, analizujemy także możliwość obniżenia odpłatności za miesiąc kwiecień (zależnie od liczby treningów) oraz odrobienia zaległych zajęć.

Prosimy Was o tak niewiele i dziękujemy, że większość dotrzymała terminów zawartych w umowie. Na pewno nie pozwolimy sobie na sytuację, w której nie wywiążemy się z obowiązków określonych w przepisach oraz nie zapłacimy trenerom, którzy pomimo coraz większej liczby obowiązków (certyfikacja, tworzenie planów treningowych, udział w szkoleniach) wkładają w swoją pracę całe serce.

Pokażmy, że razem gramy w jednej drużynie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *