Zajęcia w Szkole Futbolu odwołane!!!

Drodzy Rodzice!

W związku z decyzją władz państwowych i samorządowych, a także zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Sportu, Zarząd Szkoły Futbolu Luboń podjął decyzję o zawieszeniu treningów od dnia 11 marca do dnia 22 marca.

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, odwołując rozgrywki dał wyraźny sygnał, iż nie rekomenduje organizacji spotkań, także towarzyskich i sparingowych. Klubowi, pozostającemu w strukturach WZPN pozostaje podporządkować się decyzji, która, choć trudna, ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieci.

Rekomendację odwołania zajęć przekazała, po posiedzeniu sztabu kryzysowego, burmistrz miasta Luboń, a także starosta powiatowy i wojewoda. Szkoła Futbolu musi zatem podporządkować się zaleceniom.

Nie ulegamy psychozie i z optymizmem spoglądamy w przyszłość, licząc, że odpowiednie służby sprawnie poradzą sobie z potencjalnym zagrożeniem i szybko będziemy mogli wrócić na boiska. Póki co, prosimy Was, drodzy Rodzice, o wyrozumiałość.

Trenerzy w najbliższych dniach poinformują Rodziców o zadaniach domowych, jakie nasi podopieczni otrzymają do wykonania. Liczymy, że uda nam się zainaugurować rozgrywki w wyznaczonym terminie.

Odwołane zostają wszystkie zaplanowane (według harmonogramu) treningi, a także mecze sparingowe i kontrolne. Nie odbędą się także treningi na siłowni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *