Informacje o treningach w nadchodzących dniach

Zgodnie z wytycznymi Urzędu Miasta Luboń oraz kierując się dobrem dzieci, informujemy o zmianach w harmonogramie treningów, obowiązujących od dnia 11 marca 2020 roku.

Rozumiemy doskonale Państwa troskę o zdrowie i bezpieczeństwo Waszych pociech, dlatego od dnia 11 marca w czasie treningów:

  • obowiązuje zakaz wstępu Rodziców do hal pneumatycznych lub w otoczenie boiska, na którym odbywają się treningi (warunkowo w czasie zajęć obecny może być jeden Rodzic, który stanowić będzie ewentualne wsparcie dla trenera).
  • prosimy o uczulenie dzieci, by pod żadnym pozorem nie piły napojów z nie swoich bidonów/butelek.
  • dzieciom przeziębionym/osłabionym rekomendujemy pozostanie w domu.
  • Rodziców prosimy o informowanie Trenerów o ewentualnych nieobecnościach na zajęciach.

W związku z decyzją o zamknięciu do odwołania wstępu do sali gimnastycznej w SP4, konieczna jest korekta harmonogramu treningów dla grup Skrzatów i Młodzików.

Młodziki: odwołany zostaje trening w środę o godzinie 19.00. Pozostałe zajęcia i sparing sobotni – bez zmian.

Skrzaty: treningi zostają przeniesione na czwartek, godz. 17.00 hala pneumatyczna ul. Dojazdowa oraz piątek godz. 17.00 hala pneumatyczna ul. Kołłątaja – LOSiR. Prosimy o odpowiedni ubiór – temperatura w halach pneumatycznych jest zbliżona do tej na zewnątrz.

Ze względu na dynamiczną sytuację nie wykluczamy podjęcia innych działań oraz apelujemy, aby stosować się do komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczących zasad higieny osobistej. Wszelkie informacje dostępne na stronie https://gis.gov.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *