Fantastyczny debiut Skrzatów

Można powiedzieć – w końcu! Tak, to prawda! Skrzaty, czyli najmłodsza grupa Szkoły Futbolu, trenująca od pół roku pod okiem trenera Mikołaja, ma za sobą debiut w oficjalnym turnieju!

Sam trener nie krył zdenerwowania i emocji przed pierwszym oficjalnym występem swoich podopiecznych. Jak sam przyznawał, także nie mógł doczekać się dnia, gdy zawodniczki i zawodnicy wybiegną w końcu na boisko.

Także drużyna podeszła do zmagań bardzo zmobilizowana i bardzo spięta, ale nie ma się czemu dziwić – dla niemal wszystkich była to pierwsza konfrontacja z rówieśnikami z innych klubów. Szkoła Futbolu zmierzyła się z Canarinhos Skórzewo oraz Champion Rokietnica, a w każdym meczu widać było wielkie zaangażowanie oraz chęć zaprezentowania posiadanych już umiejętności.

Z kronikarskiego obowiązku nadmienić trzeba, że pierwszą, historyczną bramkę w oficjalnym meczu zdobył Piotrek Bielecki, a ze znakomitej strony pokazali się wszyscy zawodnicy i zawodniczki, choć trener Mikołaj szczególnie wyróżnił Maksa Augustyniaka i Mikołajów – Nowaka i Mocnego.

Już w styczniu kolejny turniej, zatem Skrzaty szlifują formę, doskonale się bawiąc!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *