Organizacja pracy i grup szkoleniowych w sezonie 2019/2020

Szanowni Państwo! Praca z Waszymi pociechami jest dla nas wielkim wyzwaniem, ale przede wszystkim ogromną przyjemnością. Podchodzimy do niej zawsze z pełnym profesjonalizmem, a postępy czynione przez naszych podopiecznych napawają nas dumą.

Jesteśmy szczęśliwi, że powierzając nam swoje największe Skarby, ufacie nie tylko w umiejętności trenerów, ale też w to, że chłopcy poza futbolem poznają uniwersalne wartości jak obowiązkowość, punktualność, zaangażowanie i zasady fair play.

Właśnie dlatego każdy kolejny sezon jest dla całego zespołu Szkoły Futbolu swoistym nowym rozdaniem: zgłaszamy do rozgrywek nowe zespoły, coraz młodsi zawodnicy przystępują bowiem do rywalizacji, co bardzo nas cieszy. Co roku reorganizujemy także nasz grupy szkoleniowe, by zoptymalizować proces szkolenia i rozwoju Państwa pociech.

Nie inaczej jest także w tym roku. Jak zwykle doszło do rotacji zawodników, co implikowało zmiany w sztabach szkoleniowych poszczególnych zespołów. I tak:

Rocznik Trener Asystent Liczba treningów – tydz. Liczba zespołów w rozgrywkach
2005 Leszek Balcerek Kamil Kolecki 3 + 1 1
2006 Leszek Balcerek Kamil Kolecki 3 + 1 1
2007/2008 Mikołaj Kłodziński i Marcin Szwabig 3 2
2009 Szymon Nowaczyk 3 1
2011 Leszek Balcerek 2 1
2011/2012 Roman Janicki 2 Turnieje
2013 i mł Mikołaj Kłodziński 2 Turnieje

Pierwsze istotne zmiany dotyczą zespołu Młodzików Starszych, czyli chłopców urodzonych w latach 2007/2008. Do sztabu drużyny dołączył trener Marcin Szwabig, ze względu na fakt znacznego rozrostu grupy – obecnie w drużynie trenuje 30 chłopców. W trosce o możliwość skonfrontowania ich umiejętności zgłosiliśmy w tym roku do rozgrywek pod egidą Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej dwa zespoły – zagrają w I i II lidze.

Zespół rocznika 2009, który zagra w II lidze, obejmie trener Szymon Nowaczyk. To nowa twarz w zespole Szkoły Futbolu, młody trener z ambicjami, który ciężką pracą i doskonałym podejściem na pewno zapracuje za Państwa zaufanie i zdobędzie serca dzieciaków. W początkowej fazie pracy wsparciem służyli mu będą wszyscy trenerzy Szkoły Futbolu, a szczególnie Marcin Szwabig i Kamil Kolecki. Bardzo liczymy na naszą drużynę Orlików i jesteśmy pewni, że nas nie zawiodą – przygotowane są już stroje, zespół pali się do walki.

Tym samym, pomimo faktu, że wciąż czekamy na informacje od rodziców o planach lekcji, by jak najlepiej dopasować grafiki treningów, można powiedzieć, że jesteśmy gotowi do sezonu. Sylwetki naszych trenerów przedstawimy już niedługo. W razie pytań i wątpliwości niezmiennie jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *