Minimalna porażka przy Bułgarskiej

Z tarczą wróciły z wyprawy na Bułgarską Orliki Szkoły Futbolu. Wyjazd ze wszech miar nieudany, warto natomiast zwrócić uwagę na postęp w grze drużyny i coraz lepszą grę. Proste błędy i niedokładne wyprowadzenie piłki były wodą na młyn dla gospodarzy, którzy potrafili wykorzystać niefrasobliwość linii obrony i bramkarza Szkoły Futbolu.

Trener Dawid w drugiej połowie zdecydowanie postawił na ofensywę i widać było, że od razu pojawiły się sytuacje. Ostatecznie, pomimo wielkiego zaangażowania i serca zostawionego na boisku, Lech okazał się lepszy i wygrał 4:3. Warto podkreślić, że ekipa Szkoły Futbolu wciąż goniła wynik i zdobyła nawet, za sprawą Pawła Owczarczaka, gola kontaktowego. Szkoda niewykorzystanych okazji i sytuacji, szczególnie tych z drugiej połowy, ale cieszy fakt, że zespół potrafił je kreować i wyglądał całkiem solidnie na tle silnego bądź co bądź rywala. Przed Orlikami kolejne ciężkie mecze i mimo niepowodzeń nie spuszczamy głów – wierzymy, że w drużynie drzemie ogromny potencjał, który pokaże już niedługo.

Gole zdobyli: Krystian Nowak, Alicja Ossowska, Paweł Owczarczak.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu.